Nie bądź drogowcem, nie daj się zaskoczyć zimie!

Często zwlekamy z wymianą opon na zimowe aż spadnie pierwszy śnieg. Trzeba wiedzieć, że pierwszy śnieg to prawdziwe żniwa dla blacharzy. Aby zmniejszyć ryzyko stłuczki, a przede wszystkim poważnego wypadku, należy wcześniej przygotować pojazd do sezonu zimowego. Październik jest czasem najwłaściwszym, gdyż listopad potrafi zaskoczyć kierowców śniegiem, a wówczas, przyzwyczajeni do dobrej przyczepności kół do jezdni przekonujemy się zszokowani, że to pojazd prowadzi nami, a nie my pojazdem.
Nie powinno się oszczędzać na bezpieczeństwie ryzykując życiem swoim i innych użytkowników dróg. Taka postawa jest niewłaściwa i wiedzą o niej ci, którzy zapłacili sowitą cenę za swoją lekkomyślność. Drogi latem wybaczają wiele, ale zima jest nauczycielem surowym i punktuje boleśnie i bezlitośnie.

Polecam swoje usługi w zakresie wulkanizacji (24h) - sezonowe przekładki opon/kół , sprzedaż nowych opon zimowych oraz mechaniki pojazdowej i obsługi klimatyzacji.
Do końca października obowiązują stawki z sezonu letniego. Dla klientów, którzy przełożą opony w mojej firmie posiadam dodatkowy bonus w postaci rabatu 20% przy obsłudze klimatyzacji teraz lub przed sezonem letnim w 2012 roku.

W ofercie posiadam nowe opony zimowe. Sprowadzam również opony na zamówienie. Czas oczekiwania od kilku godzin do jednej doby.

W celu ułatwienia Państwu dostępności moich usług, zakład wulkanizacyjny po uzgodnieniu telefonicznym świadczy je 24 godziny na dobę. W sezonie przekładkowym za normalne godziny pracy zakładu wulkanizacyjnego traktujemy czas od godz 9:00-21:00, po 21:00 stawka wynosi +100%.

Warsztat mechaniczny pracuje w trybie od 9:00–17:00. W szczególnych przypadkach dostosowujemy godziny otwarcia do indywidualnych potrzeb klienta.

Zapraszam do odwiedzenie mojego warsztatu
Kontakt: Piotr Gróbarczyk 607 684 501 lub 71 318 55 59
Kamieniec Wr. Szkolna 54

Jesteś tutaj: Strona Główna Samoedukacja Nie bądź drogowcem, nie daj się zaskoczyć zimie!