Muzyczne wieczory

Mieszkańcy Kamieńca Wrocławskiego i nie tylko, zdążyli się już przyzwyczaić do nowego lokalu restauracyjnego, który na dobre wpisał się w nasz miejscowy krajobraz.

Właściciele "Antresoli" - Ania i Adam Gajewscy - swoją pracą oraz inwencją sprawiają, że aby ciekawie spędzić sobotni wieczorny wolny czas, nie trzeba już szukać miejsca we wrocławskich lokalach, wystarczy tylko wybrać się, i nawet piechotką udać na fajny i ciekawie zaaranżowany wieczór muzyczno-taneczny.

Tak więc, nie tylko tanie express lunche w porze obiadowej, nie tylko świetne potrawy, przystawki, przekąski czy różnorakie napoje, od bąbelkowych do wyskokowych, ale także coś dla ducha.

Zapewne nie wszyscy wiedzą, że od dwóch lat w środku zimy, w okresie karnawału, restauracja zamienia się w piaszczystą wyspę, pełną światła miło łechcącego swoim ciepłem spragnione ciała tych wszystkich, którzy tylko chcą skorzystać z takiego sposobu zabawy. Mnóstwo piachu zamiast posadzki, palmy, fototapety z morskimi widokami, plażowy wystrój wnętrza, wszystko to sprawia, że w środku zimy czujemy się jak na jakiejś tropikalnej wyspie. Plażowo - wakacyjne ubiory, wykwintne i różnorodne potrawy, napoje chłodzące, drinki no i oczywiście dobra karnawałowa muza, a wszystko to w zasięgu ręki.

Innym ciekawym przedsięwzięciem było zorganizowanie recitalu Piosenki Aktorskiej w Wykonaniu Agaty Karbowiak - uczestniczki warsztatów teatralnych Teatru Arka z Wrocławia.

Duża frekwencja w czasie występu oraz gorące owacje połączone z bisami pokazują, że jest w naszym lokalnym środowisku zapotrzebowanie na tego typu działania.

Bardzo ciekawą formułą są muzyczno-taneczne spotkania. Przy światowych hitach wykonywanych przez Jadwigę Tomczyńską z zespołem "Satysfaction" można naprawdę miło spędzać niektóre sobotnie wieczory. Miłe pogawędki, bogata oferta gastronomiczna, dobry klimat wnętrza, miła obsługa, znajome twarze, tańczące pary, czasami dodatkowo karaoke, wszystko sprawia, że każdy znajduje jakąś cząstkę, która potrafi dać wiele rozrywki i radości.

Należą się gratulacje właścicielom lokalu za ich inwencję. Z rozmów przeprowadzonych przeze mnie z panem Adamem wyłaniają się nowe plany, mające na celu coraz większe wychodzenie na przeciw potrzebom i oczekiwaniom zarówno środowiska jak i klientów.

Jest jeszcze jeden bardzo ważny aspekt, którego nie sposób pominąć. Gospodarze obiektu są bardzo przychylnie nastawieni do wszelkiej współpracy i jeśli tylko mogą pomóc w organizacji bankietów, czy też w udostępnieniu pomieszczeń lokalu dla celów zebrania lokalnej OSP, czy też naszemu stowarzyszeniu - zawsze są otwarci i pomocni.

Tak właśnie tworzy się fajny, ciepły i przyjazny klimat restauracji z wydzieloną częścią pubową.

Życzymy zatem państwu Ani i Adamowi, aby wszystkie pomysły mogły się zrealizować, a klientom zadowolenia, dobrej rozrywki i mile spędzonego czasu w "Antresoli".

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Jesteś tutaj: Strona Główna Moja Gmina - Moje Życie Muzyczne wieczory