Muzykoterapia dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej w Jeszkowicach

Po wakacyjnej przerwie 10 września rusza znów muzykoterapia. Projekt realizowany jest od lutego do grudnia 2011r. z przerwa wakacyjną. Zajęcia odbywają się w Świetlicy Wiejskiej w Jeszkowicach. Projekt powstał z inicjatywy i jest koordynowany przez rodziców z Grupy Wsparcia Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych RAZEM ŁATWIEJ.

Muzykoterapię finansuje Gmina Czernica. Prowadzącą zajęcia jest Arnika Dobras. Zajęcia odbywają się cyklicznie co tydzień, w soboty:

  • 10:00 grupa starsza - młodzież
  • 11:00 grupa młodsza - dzieci

Po zajęciach muzykoterapii 10 września o 12:00 odbędą się zajęcia plastyczne. Prowadzącą jest p. Teresa Bednarek: wieloletnia nauczycielka plastyki na terenie gminy Czernica, artystka, autorka logo Festynu Sami Swoi z Dobrzykowic.

Zajęcia odbywają się z inicjatywy rodziców oraz są przez nich finansowane. Koszt uczestnictwa to 4zł. Zajęcia plastyczne planowane są co 2 tygodnie, po muzykoterapii w Świetlicy Wiejskiej w Jeszkowicach. Pod okiem p. Tereski artyści wykonują wspaniałe dzieła!

Moc podziękowań kierujemy do sołtys Jeszkowic: Jadwigi Grzybowskiej, radnego Jeszkowic Piotra Zakręty za udostępnienie Świetlicy na czas zajęć.

Kontakt:
- Małgorzata Podliska 697 219 004
- Anna Maria Maniak 697 902 367

Jesteś tutaj: Strona Główna Gazetka "Wokół Nas" Muzykoterapia dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej w Jeszkowicach