Wakacyjna Brenna

W sobotę 20 sierpnia br Ruszył projekt realizowany przez nasze stowarzyszenie a opracowany i koordynowany przez panie: Annę Marię Maniak (Czernica) i Małgorzatę Podliską (Jeszkowice). Obie panie są matkami dzieci niepełnosprawnych i same najlepiej znają problemy z jakimi przychodzi się im borykać każdego dnia. Podejmując pracę nad rehabilitacją własnych dzieci swoją energię i doświadczenie ukierunkowały także na innych rodziców w naszej gminie mocujących się z analogicznymi problemami.

Wakacyjny wyjazd grupy rodziców, dzieci i młodzieży do Brennej jest nie tylko czasem intensywnej rehabilitacji dla dzieci i młodzieży, ale również nabraniem sił przez rodziców, którzy będąc razem mają chwilę wytchnienia podczas gdy ich Pociechy pracują razem z terapeutami.

Więcej informacji oraz zdjęć z wyjazdu zamieścimy po zakończeniu turnusu.

Wszystkim uczestnikom życzymy wielu wspaniałych chwil i solidnej porcji odpoczynku.

Zdjęcia w Galerii – Wakacyjna Brenna

PG

Jesteś tutaj: Strona Główna Gazetka "Wokół Nas" Wakacyjna Brenna