Kolejne zajęcia z psami w Jeszkowicach już 9 lipca!

To już trzecie spotkanie z psami w Świetlicy Wiejskiej w Jeszkowicach. Projekt ten stanowi kontynuację działań Gminy Czernica z lat ubiegłych adresowanych do dzieci/młodzieży niepełnosprawnej. Zajęcia odbywają się z inicjatywy samych rodziców. Prowadzącym jest wybitny specjalista Marcin Wierzba: biolog środowiskowy, nauczyciel, instruktor szkolenia psów metoda pozytywną, zoopsycholog(specjalista od zachowań psów i kotów oraz relacji: człowiek zwierze towarzyszące) (www.marcinwierzba.pl) wraz z psami rasy owczarek szetlandzki Sky i Seven.

18 czerwca 2011r. odbyły się drugie zajęcia z psami pana Marcina, a także z Syriuszem owczarkiem niemieckim Katarzyny Herman (pani Kasia 12 VI podczas Pikniku w Jeszkowicach prowadziła zajęcia z psami-relacja, zdjęcia www.gminaczernica.pl ). Do Sky i Seven dołączył Shamrock rasy border collie. Dzieci słuchały bicia serca psów, oswajały swe lęki-bliskość z psami, miały okazję brać aktywny udział w szeregu wspaniałych ćwiczeń! Np.: „Tunel”, „Pociąg”. Zajęcia odbywały się zarówno w świetlicy jak i na zewnątrz-tu psy aportowały rzucane przez dzieci piłki.

Kolejne zajęcia z psami odbędą się 9 lipca 2011 o 12” w Świetlicy Wiejskiej w Jeszkowicach. Serdecznie zapraszamy!

Więcej zdjęć w Galerii – Zajęcia z psami

Zapisy: tel. 697 902 367, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Jesteś tutaj: Strona Główna Gazetka "Wokół Nas" Kolejne zajęcia z psami w Jeszkowicach już 9 lipca!