Rozpoczęcie sezonu wiosennego Chodziarzy

Jest godzina 7:20. Zbieramy się na parkingu Kompleksu Sportowego pana Zbigniewa Wolfingera w Łanach. Po dziesięciu minutach pełni entuzjazmu wyruszamy w kierunku lasu łańsko-wojnowickiego. Świetne rześkie powietrze, słoneczko, śpiew ptaków, przyjacielskie rozmowy, wspólne fotki, a na koniec ognisko z kiełbaskami, herbatka i radość ze wspólnego bycia razem.

Tak szlifując kondycję, nawiązuje się piękne przyjacielskie relacje oraz rozpala wewnętrzną radość życia.

Dziękuję panu Zbyszkowi Wolfingerowi (Łany) za gościnne przyjęcie i pyszną herbatkę (jak zawsze), także panu Jerzemu Misztalowi (Kamieniec Wr.) za super kiełbaski, Bernadzie Salwach za urozmaicenie(!) (Czernica) menu, Sabinie Jasińskiej (Czernica) za pomysł i wszelką pomoc, Rysiowi Wychudzkiemu za pełnienie honoru gospodarza miejscowości oraz wszystkim uczestnikom – Eli Kalityńskiej (Kamieniec Wr.), Jarkowi Jagielskiemu (Ratowice), Krzysztofowi Susiowi (Kamieniec Wr.), Wandzie Herich (Ratowice), Weronice Herich (Ratowice), Zdzichowi Dobrzańskiemu (Nadolice Małe). Dziękuję, że mogłem pójść razem z Wami (Piotr Gróbarczyk – Kamieniec Wr.).

  • img_1268
  • img_1284
  • img_1311

Wszystkich chętnych zapraszamy do uprawiania tej formy aktywności fizycznej oraz do udziału w naszych działaniach, wszelkie informacje zamieszczamy w witrynie www.spolecznykomitet.pl.

Zdjęcia w Galerii - Rozpoczęcie sezonu wiosennego Chodziarzy

Piotr Gróbarczyk

Jesteś tutaj: Strona Główna Chodziarze Rozpoczęcie sezonu wiosennego Chodziarzy