Majówka w Andrzejówce

Maj dopiero się zaczął, a mieszkańcy naszej gminy, a ściślej Ratowic, Czernicy, Wojnowic i Kamieńca Wrocławskiego wybrali się na wspólny majowy wyjazd w Góry Wałbrzyskie.

Stare zabudowania pomieszane z nowymi, zabytkowy drewniany kościółek, typowe dróżki górskie, polany ze stromym podejściem, górskie lasy, świetne powietrze, wspaniały widok z ruin zamku Rogowiec, zdrowy wysiłek fizyczny, ciekawe opowieści przewodnika sudeckiego Mariusza Wojciechowskiego – to już drugi raz mieliśmy przyjemność razem przemierzać szlak.

Nie da się przecenić wspólnie spędzonego czasu, nowych znajomości, fantastycznej atmosfery śpiewu w autobusie i przy ognisku połączonego z pieczeniem kiełbasek.

Trasa z Głuszycy do Andrzejówki przez Rogowiec to pierwszy w tym roku wypad w ramach projektu "Szlakami Integracji Społecznej" realizowanego przez stowarzyszenie Społeczny Komitet Mieszkańców Kamieńca Wrocławskiego i Łan przy współpracy Towarzystwa Przyjaciół Ratowic, Społecznego Komitetu Mieszkańców Czernicy oraz Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czernicy.

Projekt jest współfinansowany przez gminę Czernica, za co na ręce wójta Stefana Dębskiego, jako organizatorzy, składamy gorące podziękowania i przyznać trzeba, że mieszkańcy gmin ościennych patrzą z lekką zazdrością na realizowane projekty w naszej Gminie, pozwalające na ciekawe i sportowe spędzanie wolnego czasu.

Zapraszamy do śledzenia naszej witryny www.spolecznykomitet.pl pozwoli to na zgłaszanie swojego akcesu do następnych wyjazdów.

Do zobaczenia na szlaku.

  • img_6381
  • img_6457
  • img_6514
  • img_6542
  • img_6678
  • img_6681

Więcej zdjęć w Galerii - Majówka 2010

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.