Niech żyje bal

Piękni młodzi ludzie, zdobne szaty, dystyngowane ruchy, powab ciała, mimika twarzy, wspaniała aranżacja muzyczna, doskonała atmosfera. Tak w największym skrócie możemy opisać II Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Wójta Gminy Czernica, który odbył się 13 grudnia 2009 roku. Organizatorami byli: Szkoła Tańca "Kijkowski" oraz Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Kamieńcu Wrocławskim.

Kilka godzin obcowania z tańcem klasycznym to rzeczywiście prawdziwa uczta zarówno dla oczu, uszu, a przede wszystkim ducha. Udział w turnieju wzięli zawodnicy z całej Polski, w różnych kategoriach wiekowych oraz klasach z klasą taneczną "A' włącznie.

Turniej odbył się na sali gimnastycznej szkoły w Kamieńcu Wrocławskim. Modernizacja akustyczna sprawiła, że sala ta doskonale sprawdza się w takich okolicznościach. Liczna publiczność gromkimi brawami nagradzała tańczące pary za piękno wykonywanych figur tanecznych.

Należą się zatem podziękowania i gratulacje dla organizatorów i pomysłodawców Turnieju.

Cieszy również fakt, że znajdują się finanse na przeprowadzenie turnieju tańca, stąd podziękowania dla samorządu gminy Czernica oraz wszystkich sponsorów.

Więcej zdjęć w Galerii - Niech żyje bal

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.