"Zdrów jak Ryba"

Dnia 17 marca bieżącego roku zostały zainicjowane wyjazdy do parku wodnego w Oleśnicy. W inauguracyjnym wyjeździe wzięło udział dziesięć osób, w tym jedno dziecko. Inicjatorem projektu "Zdrów Jak Ryba" jest stowarzyszenie - Społeczny Komitet Mieszkańców Kamieńca Wrocławskiego i Łan".

Projekt zakłada cotygodniowe wyjazdy do parku wodnego w Oleśnicy i sporadycznie do Wrocławia.

Realizacja tego zadania jest częścią inicjatywy stowarzyszenia nazwanej roboczo 40+ mającej na celu wielokierunkową aktywizację osób po czterdziestym roku życia. Nie oznacza to jednak, że osoby młodsze nie mogą być uczestnikami realizowanych projektów, wręcz przeciwnie, im szersze oddziaływanie programu, tym lepiej dla społecznej integracji oraz kondycji społecznej w szerokim tego słowa znaczeniu. Szczególne ukierunkowanie na osoby w średnim wieku i starsze, wziął się stąd, że dla tej grupy osób brak jest dostatecznej oferty związanej z takimi działaniami.

  • basen1
  • basen2
  • basen3
  • basen4

Organizatorzy serdecznie zapraszają do korzystania z możliwości bezpłatnego dotarcia w zorganizowanej grupie na basen sportowo-rekreacyjny w Oleśnicy. Apel ten kierowany jest w sposób szczególny do osób czujących się samotnie, rodziców i dzieci niepełnosprawnych. Razem budujmy środowisko połączone więzami przyjaźni.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.