VII odcinek I kros Maratonu

Dnia 1.03.2009 r. odbył się w Oławie VII etap I Zimowego Kros Maratonu na Raty, zorganizowany przez oławski Klub Biegacza Fiodor. Dystans wynosił 6km i 195m. Impreza była adresowana głownie do biegaczy, jednak organizatorzy po raz drugi zaprosili Chodziarzy do wzięcia w niej udziału.

Grupa pieszych pokonała dystans w czasie 1:05. Trzeba przyznać, że trasa biegnąca przez leśny dukt była trudna zarówno dla biegaczy jak i piechurów. Topniejący śnieg, obszerne kałuże i błoto sprawiały niemałe trudności w pokonywaniu kolejnych kilometrów. Zwyciężył jednak hart ducha i wola ukończenia dystansu.

Chodziarze reprezentowali głównie Gminę Czernica (Kamieniec Wrocławski (2 osoby), Czernica (1 os.), Nadolice Małe (1 os.), Wrocław/Sępolno (1 os.) oraz jedna osoba reprezentująca Gminę Długołęka (Piecowice).

W niedzielę (8.03.2009 r.) odbędzie się w Oławie ostatni etap - Joker - na dystansie 6km i 195m. Tym etapem zakończy się I Zimowy Kros Maraton na Raty.

Jak zwykle Chodziarze chcący wziąć udział w tym wydarzeniu będą mieli zbiórkę o 9:45 pod sklepem MAX-CHATA POLSKA w Kamieńcu Wrocławskim, skąd wyruszą samochodami do Oławy na miejsce startu.

  • kros1
  • kros2
  • kros3
  • kros4
  • kros5

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.