Społeczny Komitet Mieszkańców Kamieńca Wrocławskiego i Łan otrzymał dotację!

Będą środki.

W ostatnich dniach w Gminie Czernica został rozstrzygnięty otwarty konkurs ofert na 2009 rok w zakresie zadań publicznych nr 1,2,3,4,5 na łączą kwotę 200 000 złotych.

Stowarzyszenie "Społeczny Komitet Mieszkańców Kamieńca Wrocławskiego i Łan" złożyło kilka projektów, z których dotację otrzymały następujące:"Zdrów jak ryba" - dotyczy wyjazdów na basen sportowy i rekreacyjny, "Piknik Kamieniec-Łany" - "Bieg pod powodziową falę" -jest to ogólnopolski bieg na trasie piętnastokilometrowej z Wrocławia (Wzgórze Partyzantów) do Kamieńca Wrocławskiego - finisz na placu festynowym w trakcie trwania corocznego festynu. Oraz projekt "Ścieżkami integracji społecznej" - są to wyjazdy na trasy piesze, w ciekawe i malownicze regiony. Suma dotacji dla stowarzyszenia wynosi 23 600 złotych.

Beneficjentami tych projektów będą mieszkańcy Gminy Czernica. Sposób rekrutacji i zasady korzystania z dotacji zostaną zamieszczone w witrynie internetowej stowarzyszenia www.spolecznykomitet.pl oraz w gazetce "Chodziarz".

Piotr Gróbarczyk
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Archiwum 2009 Gazetka "Wokół Nas" 2009 Społeczny Komitet Mieszkańców Kamieńca Wrocławskiego i Łan otrzymał dotację!